KURUCUMUZ

Döner işinin mutfağında yetiştik, her işletme için erişilebilir olma hedefiyle yola çıktık, bize güvenen onbinlerce müşterimize ulaştık …
Desteğiniz için teşekkür ederiz.

Hüseyin Tekin / Genel Müdür

MARKAMIZ

TEKİN
Döner kebap ustaları için kusursuz kesim deneyimi sağlamayı hedefleyen birinci sınıf döner kesim makinesi üreticisi …

Teknolojimiz

Liderliğimizi pekiştirmek üzere kesintisiz olarak araştırma geliştirme faaliyetlerimize önemli oranda kaynak ayırarak teknoloji üstünlüğümüzü koruruz.

Kalite Güvencemiz

İzlediğimiz Kalite Güvence ilkeleri gereği müşterilerimizin önerilerini dinler ve TEKİN ürünlerini oluşturan her bileşeni sıkı denetimlere tabi tutarız. Uyguladığımız iyileştirmelerle ürettiğimiz her üründe daha yüksek güvenirlik sağlar ve mükemmele en yakın ürünler üretiriz.

Hizmetlerimiz

Satış Sonrası Hizmetlerimizle memnuniyetinizi sürdürmeye verdiğimiz önemin en samimi ifadesi olarak teknik servisimizde en uzun işlem süresini 3 iş günü ile kısıtlarız.

TARİHÇEMİZ

0

Dördüncü jenerasyon TEKİN döner kesim makinesi T4, 2016 yılının ikinci çeyreğinde sektörde ilk kez görülecek özellikleriyle müşterilerimize ulaşmış olacaktır.


0

Yıl 2002’yi gösterdiğinde Bulvar Endüstri Ticaret Ltd çatısı altında TEKİN markası ile geleneksel döner bıçağının elektrikli Döner Kesim Makinesine dönüşümünü başlattık.


0

Bulvar Gastronomie Imbissbedarf adıyla Almanya Mainz ilinde 1997 yılında toptan gıda ve endüstriyel mutfak ekipmanları dağıtımına başladık ve Mainzer Kebab Haus adıyla restoranlarımızda Türkiye mutfağının Döner Kebabını müşterilerimize sunduk.